Zubná pasta MGO 400+ s propolisom a Manuka olejom 75ml

Osviežujúca zubná pasta s Manuka medom MGO 400+, propolisom a Manuka olejom, ktorá neobsahuje fluorid, SLS ani iné konzervačné látky.

9 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: 330
Zubná pasta MGO 400+ s propolisom a Manuka olejom 75ml
Zubná pasta MGO 400+ s propolisom a Manuka olejom 75ml
Tip

Podrobný popis

So silou 1,5 miliardy včiel a tým najlepším z rastliny Manuka na každej kefke. Prirodzená ochrana zubov a ďasien.
Vyskúšajte naše nové medové pasty Mānuka a pocítite silu 1,5 miliardy včiel a to najlepšie z rastliny Mānuka, keď si čistíte zuby.

Jedinečné receptúry našich zubných pást využívajú výnimočné antibakteriálne vlastnosti nášho medu Mānuka. To účinne znižuje tvorbu zubného povlaku, bojuje proti zubnému kazu a podporuje zdravé ďasná a zuby.

Obsiahnutý olej Mānuka s antibakteriálnym a protizápalovým účinkom zaisťuje zdravú a vyváženú ústnu flóru.
Prirodzená ochrana zubov a ďasien.

Antibakteriálna sila: MGO400+ Mānuka med, propolis*, Mānuka olej

  • So 4 % novozélandského medu MGO400+ Mānuka
  • Certifikovaná prírodná kozmetika
  • Bez oxidu titaničitého
  • Bez fluoridu
  • Bez SLS
  • Prírodná bylinkovo-mätová príchuť
  • Dlhotrvajúci svieži dych

*Poznámka: Propolis môže spôsobiť alergické reakcie

Zažite nový zážitok z čistenia zubov Mānuka Health. Starostlivo vybrané zložky zaisťujú optimálnu starostlivosť a ochranu zubov a ďasien. Zubná pasta Mānuka Health bez fluoridu obsahuje Mānuka med, Mānuka olej a propolis. Tie zaisťujú účinnú, prirodzenú a šetrnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. V kombinácii s prírodnou, jemnou bylinkovo-mätovou príchuťou získate dlhotrvajúci a povzbudzujúci pocit sviežosti. Naše zubné pasty neobsahujú farbivo oxid titaničitý a certifikovanú prírodnú kozmetiku.

Zubná pasta Manuka spája tri overené prírodné zložky pozitívne ovplyvňujúce ústnu hygienu: propolis z Nového Zélandu BIO30™Manuka med s MGO™ 400+ a čistý Manuka olej.

Zubná pasta neobsahuje fluorid, SLS ani iné konzervačné látky.

Vysoký obsah propolisu BIO30™ sa nachádza najmä v bioflavonoidoch, ktoré sú známe svojimi antibakteriálnymi a antivírusovými vlastnosťami. Spolu s olejom Manuka udržiava zuby a ďasná zdravé a silné.Vďaka bylinkám, ktoré sa v paste nachádzajú má tak aj skvelú chuť a zanecháva vo vašich ústach osviežujúci pocit čistoty.

Pena tejto zubnej pasty je redšia, keďže pasta neobsahuje látku SLS, ktorá sa bežne používa na zahusťovanie zubných pást.

Táto zubná pasta nepení tak ako sme zvyknutí pri bežných pastách, preto ak milujete penu pri čistení vašich zubov odporúčame zubnú pastu s Tea Tree olejom, ktorej pena je výraznejšia.

Upozornenie:

Propolis môže vyvolať alergické reakcie. V prípade napuchnutia úst či hrdla, prestaňte zubnú pastu používať.

Balenie: 100g

K výnimočnej paste patrí výnimočná zubná kefka. Pre nás je top medzi kefkami CURAPROX CS5460

Zloženie:

Calcium carbonate, water, deionized, Sorbitol 70% solution, Glycerol, Manuka honey MGO™ 400+, Lauryl Glucoside, Silicon dioxide, Sodium carboxymethyl cellulose, Magnesium aluminium silicate, Toothpaste flavour oil – Natural, Titanium dioxide, Propolis, Menthol crystals, Liquorice extract, Manuka Oil (Leptospermum scoparium), Chlorophyll.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: