100% prírodné Cruelty Free DEO PURE Deodoranty

ÚVOD KOZMETIKADeo PURE

Prírodný antibakteriálny deodorant neutralizuje baktérie, ktoré spôsobujú zápach potu. STAR REMEDIES PURE v tenkej vrstve aplikujte na vlhkú pokožku. Molekulárna štruktúra kryštálu je príliš veľká nato, aby sa vsiakla do pokožky, preto použitie kryštálu nebude upchávať póry. STAR REMEDIES PURE nenarúša prirodzené funkcie pokožky a umožňuje jej dýchať bez nepríjemných sekundárnych prejavov (zápachu). STAR REMEDIES PURE neobsahuje alkohol, vonný koncentrát ani emulzifikátory. Neobsahuje nič umelé, spracovávané, zmiešané či extrahované. ÚPLNE PRÍRODNÝ DEODORANT!

 

STAR REMEDIES PURE prírodné minerálne soli sa získavali z prírody po stáročia. Práve soli sa stali zdrojom pre výrobu prírodného deodorantu. PURE je jediný deodorant svojho druhu na svete, ktorý sa vyrába výlučne z prírodných, neupravených surovín. Výrobok neprechádza žiadnym spracovaním okrem leštenia (jediná úprava od prírodného produktu k hotovému výrobku). Vezmite si PURE a pozrite sa na jeho čírosť pod lampou! Po sprchovaní si ponechajte podpazušie trochu vlhké a jemne aplikujte deodorant PURE. Ak podpazušie už vyschlo, stačí použiť trochu vody na deodorant a opätovne ho naniesť do podpazušia. Mikroskopická vrstva kryštálov zostane na pokožke a neutralizuje baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach. Jednoduché a ľahké použitie. Deodorant vydrží minimálne 1 rok aktívneho používania. Nemá chybu!

 

Odporúčajú ho používať aj profesionáli.

Ideálne sa hodí pre ľudí, ktorí trpia alergiami, majú citlivú pokožku a vedome dbajú o svoje zdravie. Baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach sa prirodzene neutralizujú a číra vrstva deodorantu Vás chráni pred zápachom 24 hodín. Väčšina deodorantov obsahuje hydrát chloridu hlinitého. STAR REMEDIES PURE je 100% síran amónny. V Ázii tento druh deodorantu poznajú a používajú po stáročia. STAR REMEDIES PURE je bezpečný a neobsahuje chemikálie. STAR REMEDIES PURE sa v dnešnej dobe považuje za najčistejší deodorant.

 

Po stáročia naši predkovia využívali prirodzene sa vyskytujúce kryštáliky vznikajúce na zemi. Dnes sa využíva práve tento čistý, prírodný a obnoviteľný zdroj pri príprave prírodného deodorantu.

 

AKO TO FUNGUJE?

Prírodný antibakteriálny deodorant neutralizuje baktérie, ktoré spôsobujú zápach potu. Kryštál sa aplikuje na vlhkú pokožku, na povrchu vytvorí tenký film. Molekulárna štruktúra kryštálu je príliš veľká nato, aby sa vsiakla do pokožky, preto použitie kryštálu nebude upchávať póry ako je to v prípade použitia antiperspirantu. Kryštál neobsahuje alkohol, emulgátory, vonné koncentráty; vlastne absolútne nič umelé, spracované, syntetizované či extrahované. Poskytuje komplexnú ochranu pred zápachom počas 24 hodín, resp. kým pokožku neopláchnete vodou. 

Zobrazené produkty 1 - 5 z celkových 5
Výpredaj100% prírodný PURE Deodorant - kryštál 120g

100% prírodný PURE Deodorant - kryštál 120g

Nám osobne sa páči viac menšie 60 gramové balenie, čo nahráva všetkým, ktorým vyhovuje toto vačšie balenie.

 

Využite akciovú cenu a doprajte si pokoj s nákupom deodorantu na pár rokov.

5,- € 9,- €
Na stranu: produktov.
Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2020 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu