6 dôvodov pre Manuka med

ÚVOD INFORMÁCIE6 dôvodov

 

6 DÔVODOV PREČO JE MANUKA MED Z NOVÉHO ZÉLANDU ZNÁMY PO CELOM SVETE AKO JEDNA  Z NAJVIAC CENENÝCH 100% PRÍRODNÝCH POTRAVÍN

 

1.         Manuka med = 100% prírodný produkt z Nového Zélandu

Manuka med s označením MGO™ pochádza výlučne z nektáru kvetov rastliny Leptospermum scoparium (Manuka) nachádzajúcej sa len na Novom Zélande. Viac ako 80 miliónov rokov sa fauna a flóra na Novom Zélande vyvíjala unikátnym spôsobom v izolácii od okolitého sveta, čo má za následok jednu z najvyšších koncentrácii bioaktívnych látok na svete.


manuka

2.         Obsahuje jedinečnú látku metylglyoxal

Manuka med obsahuje prirodzene vznikajúcu látku metylglyoxal. Práve tá bola identifikovaná ako najdôležitejšia zložka, ktorá stojí za jedinečnosťou tohto medu. Čím vyššia hodnota látky sa v mede nachádza, tým je Manuka med vzácnejší. Metylglyoxal sa vo vysokých úrovniach vyskytuje len v niektorých Manuka medoch. Preto je dôležité, aby bola úroveň metylglyoxalu deklarovaná na obale medu.


3.         Jeho vlastnosti sa nedajú porovnať s vlastnosťami bežných medov

Testy ukazujú, že všetky ostatné "bežné" medy na celom svete majú hladiny metylglyoxalu (MGO) v rozmedzí od 0 do 20 mg/kg, zatiaľ čo obsah v Manuka medoch je v rozsahu od 30 do 1300 mg/kg. Koncentrácia 100mg/kg MGO v mede je hranica, pri ktorej už boli preukázané výnimočné vlastnosti Manuka medu.


4.         Ideálny na podporu imunity, trávenia, zdravého hrdla

Manuka med je dar prírody, ktorého pozitívne účinky sa týkajú imunity, ústnej dutiny, tráviaceho ústrojenstva a kože. Je chutný a vhodný na každodenné užívanie. Jedna až tri lyžičky denne – podľa potreby a chuti.

Manuka med na základe recenzií našich zákazníkov má potenciál podporiť liečbu či už vážnejších alebo menej závažných zdravotných ťažkostí - od boľavého hrdla, cez  žalúdočné problémy až po ekzémy a pod.


5.         Zlepšuje stav pokožky

Manuka med sa používa nielen zvnútra, ale aj zvonku, keďže pH v rozpätí 3,5 - 4,5 je ideálne pre hojenie a regeneráciu kožných problémov, či už o rany, jazvy, akné, preležaniny, atopickú pokožku alebo popraskané pery. Maska či obklad z Manuka medu má na pokožku blahodárne účinky.


6.         Darované prírodou, overené recenziami a vedou

Zozbierané skúsenosti slovenských zákazníkov s Manuka medom MGO. Recenzie sú rozdelené do kategórií aj podľa zdravotných ťažkostí.


Zistite viac o konkrétných MGO faktoroch

 

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2023 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu