MGO 1200+ Manuka med 250g

Tento med je iný ako med od Manuka Health. Nachádzajú sa v ňom kryštáli cukru a jeho konzistencia je odlišná, chuťovo horkejšia. Ak chcete vyskúšať kvalitný Manuka med s vysokým obsahom MGO, tento stojí za to.

Položka bola vypredaná…
225 €
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 121
MGO 1200+ Manuka med 250g
MGO 1200+ Manuka med 250g
Novinka

Podrobný popis

Jednodruhový manukový med MGO 1000+ od spoločnosti MNZ obsahuje minimálne 1000 mg/kg metylgyloxalu (MGO). Výnimočný je vysokým obsahom MGO a hustejšou textúrou, výraznou arómou a prírodnou chuťou. 

Monofloral MGO 1000+ Manuka Honey

Manuka New Zealand MNZ vyrába iba raw, jednodruhový manukový med MGO, ktorý je klasifikovaný podľa aktuálnych hodnôt metylglyoxalu (MGO) v mg/kg. Vedeckým výskumom sa preukázalo, že táto jedinečná zlúčenina sa prirodzene vyskytuje v manukovom mede MGO a je zodpovedná za vysokú dostupnosť a veľké množstvo bioaktívnych prírodných látok, ktoré sú prospešné pre kvalitu manukového medu. Čím vyššie sú hodnoty MGO, tým viac bioaktívnych látok je prítomných. Každá šarža Manuka medu MGO, zozbieraná z úľov v odľahlých, nedotknutých oblastiach Nového Zélandu, sa testuje a certifikuje, aby sa zabezpečila úroveň metylglyoxalu (uvedená ako číslo MGO). To zaručuje pravosť a bioaktívnu silu každého výrobku.

Zloženie: raw monofloral manuka honey

Výživové hodnoty na 100 g: energia: 1400 kj / 335 Kcal ; bielkoviny: 0g ; tuky: 0g ; sacharidy 82.1 - z toho cukry 82.1g, železo 0g, soľ 0.03 g.

Prečo sme sa rozhodli zaradiť tieto medy do našej ponuky?

  • vyššie faktory MGO sa vyskytujú len v obmedzenom, množstve chceli sme ich mať v stálej ponuke
  • my sme ho využili pri bolestiach hrdla, aj pri Covid-19 a vydržal nám naozaj dlho
  • ideálny darček pre niekoho kto "má všetko" alebo dbá na svoje zdravie

Med pôsobí hlavne lokálne, aj naše osobné skúsenosti s týmito vyššími faktormi sú najlepšie pri bolestiach hrdla. Stačí použiť len menšie množstvo na koniec lyžičky a užívať radšej viac krát do dňa po menších dávkach. (Nezabudnite, že po mede by ste nemali 30 minút piť ani jesť.) V našej bežnej ponuke bol doteraz najvyššie dostupný faktor MGO850+ chceli sme Vám však priniesť niečo exkluzívne a výnimočné, preto sme siahli po značke Manuka New Zealand. Dôverujeme ich kvalite, produkcii a vieme, že sa starajú aj o najdôležitejšiu súčasť všetkých medov - o včielky a životné prostredie. 

Ak s medom nemáte skúsenosti, alebo ho chcete iba vyskúšať odporúčame zlatú strednú cestu MGO250+ prípadne MGO550+ z vyšších faktorov.

Prečo je Manuka med IN-ý?

Manukový med je jedinečný druh medu pochádzajúci z unikátneho druhu Leptospermum Scoparium. Je celosvetovo uznávaný pre svoje špeciálne, prírodné a charakteristické biologicky aktívne vlastnosti, ktoré sú predmetom rozsiahleho výskumu. Manukový med sa vyrába len niekoľko týždňov v roku a obsahuje špeciálne prírodné zlúčeniny, ktoré z neho robia jeden z najcennejších druhov medu na svete. Je spojením tradičných vlastností medu a mocných charakteristík novozélandského stromu Manuka. 

Za výnimočnosť manukového medu môže aj jedinečné prostredím Nového Zélandu, jeho poloha, ktorá umožňuje rozvoj odolných rastlín a stromov ako je aj Manuka. V spoločnosti MNZ® kladú dôraz na tieto špeciálne vlastnosti tohto medu a využívajú ho na výrobu toho najlepšieho manukového medu, ktorý má nielen lahodnú chuť, ale ponúka aj mnohé zdravotné výhody. Spoločnosť MNZ zaručuje jedinečnú kvalitu svojich surových monoflorálnych manukových medov MGO, ktoré sú rozpoznateľné podľa loga MNZ a zlatého označenia záruky kvality MGO.

TIP Najlepšie je ho mať doma a keď sa objaví boľavé hrdlo prvú lyžičku dlho neodkladajte. Náš pohľad na to, kedy med použiť v iných prípadoch nájdete v sekcii dávkovanie, prípadne kdekoľvek na internete, v akomkoľvek jazyku.

O mede od MNZ Manuka New Zealand

Spoločnosť MNZ® vyrába výlučne surové, nefiltrované, nepasterizované, monoflorálne manukové medy v obaloch bez obsahu BPA, ktoré sa vyrábajú, spracovávajú a balia na Novom Zélande. V spoločnosti MNZ testujú každú šaržu manukového v certifikovanom laboratóriu, aby zaručili najvyššiu kvalitu. Testujú všetky dôležité parametre, ako je obsah mety|glyoxalu (MGO), dihydroxyacetónu (DHA), hydroxymetylfurfuralu (HMF), diastázy, robia analýzu DNA peľu manuka, obsah vlhkosti a mikrobiologické parametre.

Nájsť vysokokvalitný manukový med s vysokou hodnotou MGO môže byť náročné. Preto sme hrdí na to, že môžeme mať v ponuke jedinečné a vzácne surové manukové medy MGO 1000+, MGO 1200+ a MGO 1500+. Každé balenie medu od MNZ® obsahuje minimálne uvedené množstvo metylglyoxalu (MGO), čo vám zaručuje najvyššiu kvalitu manukového medu. Vyskúšajte si na vlastnej koži nespočetné výhody jedinečnej a vzácnej rastliny Manuka a zistite, prečo je najznámejším medom na svete.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: