Manuka MGO 250+

Manuka med MGO100          Manuka med MGO250         Manuka med MGO400        Manuka med MGO550

Nižšie uvádzame recenzie od našich zákazníkov, ktoré subjektívne popisujú účinky Manuka medu. Uvedený zoznam jednotlivých názorov našich zákazníkov nepredstavuje žiadnu záruku na výsledky v jednotlivých prípadoch. Vezmite prosím na vedomie, že Manuka MGO™ med nie je liek.

Kupujeme pravidelne - 250 aj 400vku - nesmie chýbať v našej domácej lekárničke...výborná chuť, ktorá lieči! Každý deň začíname lyžičkou manuky alebo priamo do čaju. Vyskúšané na rôzne diagnózy aj na udržiavanie fungujúceho imunitného systému. Máme aj slovenské medy ale Manuka je špecialitka od jesene do jari, v lete potom prechádzame na naše medíky. Odporúčam produkt aj dodávateľa, ktorý má profesionálny proklientský prístup.


Veľmi chutný med. Zjedol sa až príliš rýchlo.


Pravidelne užívam v malých dávkach v zimnom období na podporenie imunity. Toto balenie je vhodné na cesty a jazdí s nami na všetky lyžovačky.


Mam osobne skusenosti s Manuka honey v zahranici a tak som sa rozhodla ho objednat aj pre moju rodinu na Slovensku. Med je chutovo najlepsi aky som doteraz mala prilezitost ochutnat. Servirujem si ho na chleba, ovocie alebo po lyzickach. Mam pocit, ze mi dodava viacej energie, pomaha pri chripke a tiez si ho obcas nanesiem na tvar ako masku. Viem ze ma protizapalove ucinky a da sa vyuzit aj na hojennie mensich ran a pri koznych problemoch. Odporucam. Dovoz bol bezproblemovy a sluzby zakaznikom co sa Tyka pana Mariana velmi uspokojujuce.


Je to dobré na začínajúce bolenie hrdla ,zároveň asi aj na posilnenie imunity.


Manuka med je BOMBA. Už som 4 mesiace bez ochorenia (predtým každý mesiac min. 1-2x chorá). Mala som dlhodobé imunitné tažkosti. Hľadala som alternatívu liekov od imunologicky, ktoré aj tak nezaberali, z prírodnych zdrojov. Určite ODPORÚČAM!!!


Med Manuka z Nového Zélandu by som mohla nazvať prírodným zázrakom. Mojej dcére neskutočne pomáha na imunitu, dokonca až tak, že sa nám pomocou neho v kombinácii s koloidným striebrom podarilo zbaviť detských molusiek a prečiť zimné obdobie maximálne so soplíkom. Každé ráno pripravujem nápoj z polovice citróna, lyžičky manukového medu a vlažnej vody.


Mám 6 ratolestí, najstaršie má 8 a najmladšie 3 mesiace. Doma sa nenudím :). Manuku poznám už 2 roky, volakedy som to kupovala ešte v kamennom obchode, ale teraz už na to nemám akosi čas. Je obdivuhodné, že takí mladí ľudia a tak super podnikajú :). Medík dávam deťom počas zimy, pomáha im to lepšie prežiť chrípkové obdobie.


S objednávkou nebol najmenší problém. Medíky sú úžasné, o kozmetike ani nehovorím :) sme veľmi spokojní.


Kúpila som ho pre svojho syna na podporu imunity a dávam mu ho každé ráno do vlažného čaju.


Kupila som med synovi na imunitu. Dávam mu vždy ráno na lačno lyžičku, ale aj tak syn ochorel. Skúšame stále.


Najskôr som ho dostala ako darček a potom som si ho kúpila aj sama. Je skvelý.


Nenormálny med na choroby , choroba, teplota, bolest v krku zmizne a rekordne rychlom case

Ste chorí a chcete byt rychle fit, použite Manuka med :-)


Výborný produkt za skvelú cenu

Med používam asi mesiac. Rano a večer jednu čajovú lyžičku. Celú jeseň a zimu som bola s malými prestávkami chorá. 2xatb. Stále kašeľ a bolesti hrdla. Dcéra vždy prinesie niečo zo škôlky a potom si to všetci posúvame. Od kedy konzumujem med cítim sa podstatne lepšie. Dodal mi energiu a naštartoval imunitu.Pomohol mi zbaviť sa bolesti hrdla a uzlín. Dokonca sa mi veľmi zlepšilo trávenie. No a ešte jeden bonus - večer ked po celodennom blázinci s deťmi(mamičky určite dôverne poznajú) ma prepadne neodolateľná chuť na čokoládu stačí lyžička medu a je to :). Ja osobne tento med odporúčam vyskúšať. Ma veľmi dobrú cenu a funguje oveľa lepšie ako posilňovače imunity ktoré dostanete kúpiť bežne v lekárni. Tie mne osobne vôbec nepomohli.