Manuka MGO 100+

Manuka med MGO100          Manuka med MGO250         Manuka med MGO400        Manuka med MGO550

Nižšie uvádzame recenzie od našich zákazníkov, ktoré subjektívne popisujú účinky Manuka medu. Uvedený zoznam jednotlivých názorov našich zákazníkov nepredstavuje žiadnu záruku na výsledky v jednotlivých prípadoch. Vezmite prosím na vedomie, že Manuka MGO™ med nie je liek.


  • Pred časom som si objednal med na Helicobacter. Mám lekársky potvrdenú absenciu, po užívani bez antibiotik. Potvrdzujem že na helikobarter naozaj pomáha - zničí, a je overený aj na imunitu.

  • Som s medom veľmi spokojný a bol som priateľkou pochválený.

  • a bit pricey yet delicious and healthy!

  • Mám žalúdočné problémy a cítim, že tomto mede ma to páli menej. Natieram si to ráno na chlieb s maslom a večer to jem samostatne. Odporúčam.

  • Som spokojná, ja si medik davam na tvar a naozaj  a som milo prekvapená.Pleť mam hebku a vypnutu. Medik mam cca tyzden a masku som si uz robila 2krat. Chutovo je velmi lahodný a vynikajúci. Odporucam za kratky cas urobi zazraky.

  • S manuka medom som spokojná, splnil očakávania..a doručenie úplne super - nad očakávania, hneď druhý deň po objednávke.  Som spokojná.

  • Med MGO 100 pojedáme denne už nejaký čas - neviem presne ako dlho, ale už je to niekoľko balení :-)). Napadlo ma, že by to mohlo fungovať ako prevencia. Pracujem s ľuďmi a veľmi často som mala zápaly HDC. Tento rok zatiaľ nič. Dúfam, že mi to vydrží a bez problémov prežijem aj súčasnú epidémiu chrípky, na ktorú už padlo do postele niekoľko mojich kolegýň.

Všetkým vrelo doporučujem: v 1/2 l vlažnej vody rozpustite 1 pl. lyžice manuka medu, pridajte šťavu z 1/2 citróna a prisypte trochu kajenského korenia. Pomery surovín si môžete upraviť podľa chuti. Ja si zvyknem zarobiť 1,5l a popíjam to celý deň.