NZ-CAPE 30+ Propolisové kvapky bez alkoholu 30ml

NZ-CAPE 30+ propolisové kvapky bez alkoholu obsahujú 20% čistého koncentrovaného novozélandského propolisu s vysokým obsahom bioaktív.

36 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 119
NZ-CAPE 30+ Propolisové kvapky bez alkoholu 30ml

Podrobný popis

BIO30 Propolis určil nový štandard kvality propolisu. Spoločnosť Manuka Health zadefinovala certifikáciu BIO30™ aby zaistila, že všetky produkty z propolisu sú starostlivo testované a disponujú garanciou čistoty, pôvodu a bioaktívneho potenciálu. Ich propolis sa však prestal do EÚ importovať a tak sme našli náhradu v podobe NZ-CAPE 30+ propolisu, ktorý je chuťovo príjemnejší vďaka použitiu rastilnného glycerínu, ktorý chuť propolisu zjemňuje natoľko, že jeho chuť takmer nie je cítiť.

Pri výskumoch propolisu sa  identifikovali kľúčové aktívne látky, ktoré sa vo vysokých hladinách našli v novozélandskom propolise a preukázali, že tieto špecifické flavonoidy a estery kyseliny kávovej (CAPE) pôsobia aktívne v ľudskom tele a spoločne poskytujú lepšiu ochranu. Prečítajte si sumarizáciu jedného z nedávnych výskumov propolisu.

Čo je propolis?

Včely vyrábajú propolis zmiešaním rastlinnej živice so svojimi enzýmami, čím kombinujú prirodzené obranné látky vyvinuté ich individuálnym imunitným systémom s rastlinno-imunitnými vlastnosťami živice. Účelom propolisu je vytvoriť vo vnútri úľa sterilné prostredie na ochranu včelstvo pred chorobou. Bohatý zdroj pôvodných rastlín a stromov na Novom Zélande vedie k tomu, že včely produkujú propolis s novými vlastnosťami v porovnaní s propolisom vyrábaným v iných krajinách.

Propolis v sebe skrýva silu prírody

Propolis je nám známy už po stáročia a využíva sa pre svoje liečivé vlastnosti. Staroegyptskí, perzskí, grécki a rímski lekári ho používali ako liek na vredy, pomliaždeniny, ekzémy, myalgiu, všetky druhy zápalov a reumatizmu. V súčasnosti je propolis všeobecne považovaný za prírodnú elektráreň na podporu nášho prirodzeného imunitného systému. Pre svoju prirodzenú vysokú antivírusovú aktivitu a prirodzené vlastnosti je obľúbený pre starostlivosť o pleť a celoročnú prírodnú podporu pre celú rodinu. Propolis podporuje prirodzený imunitný systém v období infekcií, prechladnutí a chrípky. Propolis má tiež obrovskú podpornú funkciu v rámci našej zubnej pasty Manuka Honey & Propolis.

V čom je tento propolis unikátny?

• Vysoké koncentrácie fenolových kyselín a flavonoidov
• Vysoká hladina fenetylesteru kyseliny kávovej (CAPE), kľúčovej fenolovej zlúčeniny intenzívne skúmanej svetovou lekárskou a vedeckou komunitou
• Päť flavonoidov v najväčšej koncentrácii zo všetkých propolisov na svete. Najmenej 200 mg na 1 ml propolisovej tekutiny
• CAPE a päť flavonoidov pôsobí synergicky na zlepšenie zdravotných výsledkov užívateľov

Prečo propolis z Nového Zélandu?

Propolis z každej krajiny má pestrú škálu zlúčenín. Na celom svete existuje viac ako 180 rôznych chemikálií v propolise s kvetinovým typom určujúcim zloženie pre každú krajinu. Zloženie propolisu sa však v jednotlivých regiónoch značne líši do regiónu spolu s vegetáciou, klimatickými podmienkami, zo sezóny na sezónu a z úľa do úľa. Štúdie preukázali, že novozélandský propolis obsahuje mimoriadne vysoké hladiny prospešných flavonoidov a fenolových kyselín a esterov v porovnaní s inými
krajín. Najmä fenetylester kyseliny kávovej (CAPE) sa nachádza vo vysokých hladinách v porovnaní s inými krajinami.

Aké má výhody:

• 100% novozélandský propolis
• NZ-Cape30+ bohatý na CAPE a iné bioflavonoidy
• 100% čistý propolis pre okamžitú absorpciu a podporu imunity
• Bez alkoholu

Návod na použitie:

Aplikujte priamo do úst alebo zmiešajte 4 - 6 kvapiek vo vode maximálne 3 x denne.

Zloženie:

prírodný glycerín 80% , novozéladnský propolis 20% 

Varovanie:

Nevhodné pre deti do 4 rokov. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku.

Propolis može vyvolať alergickú reakciu a nie je vhodný pri alergii na včelie produkty. Ak sa alergická reakcia objaví, prestaňte s užívaním produktu. Ak užívate nejaké lieky alebo vám je nejasné používanie, poraďte sa s vaším lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy!

Skladovanie:

Skladujte v suchom prostredí do 25°C mimo dosahu malých detí.

Mohlo by Vás zaujímať: Propolis a jeho potenciál pomáhať pri vírusoch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: