Manuka Honey Foaming Facial Cleanser - Čistiaci penový gél na tvár 200ml

Jemný gélový prostriedok na čistenie normálnej až mastnej pleti, ktorý okamžite odstráni každodenné nečistoty a make-up.

32 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 407
Manuka Honey Foaming Facial Cleanser - Čistiaci penový gél na tvár 200ml

Podrobný popis

Pena na čistenie pleti je viacúčelový prípravok navrhnutý tak, aby pomáhal pleť vyčistiť od make-up a nečistôt a to bez toho, aby pokožka stratila vlhkosť.

Jemný čistiaci gél s penou, ktorý pomáha odstraňovať make-up a špinavé mastné nánosy z pokožky a pórov.
Formulované s antimikrobiálnym novozélandským medom Manuka a novozélandským výťažkom z citrónového dreva a Mamaku. Zanechá Vašu pleť čistú, jasnú, sviežu a vyváženú, bez toho, aby z nej odstránil jej prirodzenú ochrannú vrstvu.

Vhodné pre aknóznu, mastnú, zmiešanú a normálnu pleť.

  • Čistí a vyživuje
  • Bez mydla
  • Žiadne parabény alebo laurylsulfát sodný (SLS alebo SLES)

Manuka med z južného ostrova Nového Zélandu je celosvetovo známy svojimi vedecky dokázanými liečebnými vlastnosťami na pokožku. Med je bohatý na prírodné cukry, ktoré pomáhajú viazať vlhkosť a vytvárajú ochranný povrch pre zachovanie vlhkosti pleti. Je ideálny na udržanie jemnej, vláčnej a hladkej pleti.

Aquaxyl ™ je prírodný derivát dvoch rastlinných cukrov, glukózy a xylitolu, o ktorých sa vedecky dokázalo, že pomáhajú zlepšovať prirodzenú schopnosť pokožky zadržiavať vodu.

Extrakt z kivi je jemná enzymatická zložka, ktorá pomáha pri odstraňovaní odumretých kožných buniek a tým odhaľuje zdravú a žiarivú pokožku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: