Zubná pasta MGO 250+ s Manuka olejom a fluoridom 75ml

Osviežujúca zubná pasta s Manuka medom MGO 250+, Manuka olejom a fluoridom.

8 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 331
Zubná pasta MGO 250+ s Manuka olejom a fluoridom 75ml

Podrobný popis

Prirodzená ochrana zubov a ďasien vďaka našej novej zubnej paste Mānuka Health. Jedinečné a vylepšené zloženie kombinuje antibakteriálnu silu dua MGO250+ Mānuka medu a Mānuka oleja s fluoridom. Posuňte svoju starostlivosť o zuby a ústnu hygienu na novú úroveň: so silou 1,5 miliardy včiel na každej zubnej kefke.

Vysoko kvalitný Mānuka med MGO250+ účinne bojuje proti baktériám v ústach a podporuje tak zdravie zubov a ďasien. Kombináciu účinných látok dopĺňa obsiahnutý olej Mānuka.

Antibakteriálna sila duo: MGO250+ Mānuka med a Mānuka olej s fluoridom

  • S 5 % novozélandského medu MGO250+ Mānuka
  • Certifikovaná prírodná kozmetika
  • Bez oxidu titaničitého
  • S fluoridom*
  • Bez SLS
  • Prírodná mätová príchuť
  • Dlhotrvajúci svieži dych

*Poznámka: Len pre dospelých. Obsahuje fluorid sodný.

Zubná pasta Manuka spája tri overené prírodné zložky pozitívne ovplyvňujúce ústnu hygienu: propolis z Nového Zélandu BIO30™Manuka med s MGO™ 400+ a čistý Manuka olej.

Zubná pasta neobsahuje fluorid, SLS ani iné konzervačné látky.

Vysoký obsah propolisu BIO30™ sa nachádza najmä v bioflavonoidoch, ktoré sú známe svojimi antibakteriálnymi a antivírusovými vlastnosťami. Spolu s olejom Manuka udržiava zuby a ďasná zdravé a silné.Vďaka bylinkám, ktoré sa v paste nachádzajú má tak aj skvelú chuť a zanecháva vo vašich ústach osviežujúci pocit čistoty.

Pena tejto zubnej pasty je redšia, keďže pasta neobsahuje látku SLS, ktorá sa bežne používa na zahusťovanie zubných pást.

Táto zubná pasta nepení tak ako sme zvyknutí pri bežných pastách, preto ak milujete penu pri čistení vašich zubov odporúčame zubnú pastu s Tea Tree olejom, ktorej pena je výraznejšia.

Upozornenie:

Propolis môže vyvolať alergické reakcie. V prípade napuchnutia úst či hrdla, prestaňte zubnú pastu používať.

Balenie: 100g

K výnimočnej paste patrí výnimočná zubná kefka. Pre nás je top medzi kefkami CURAPROX CS5460

Zloženie:

Calcium carbonate, water, deionized, Sorbitol 70% solution, Glycerol, Manuka honey MGO™ 400+, Lauryl Glucoside, Silicon dioxide, Sodium carboxymethyl cellulose, Magnesium aluminium silicate, Toothpaste flavour oil – Natural, Titanium dioxide, Propolis, Menthol crystals, Liquorice extract, Manuka Oil (Leptospermum scoparium), Chlorophyll.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: