Ústny sprej MGO 400+ Manuka med & BIO 30 Propolis 20ml

Chuť tohto ústneho spreju si s vysokou pravdepodobnosťou zamiluje takmer každý. Svojím zložením má predoklady udržiavať zdravie ústnej dutiny, svieži dych a je vhodný pri bolestiach hrdla a pri jeho podráždení.

 
16,50 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 131
Ústny sprej MGO 400+ Manuka med & BIO 30 Propolis 20ml
131 Ústny sprej Manuka med & Propolis 20ml
Tip

Podrobný popis

Spoločnosť Manuka Health vo svojich výrobkoch s nadšením prináša spojenie prírody a vedy, aby ste sa cítili zdravo a spokojne. 
Nový Zéland je ideálnym miestom, kde sa vyrábajú prípravky na báze čisto prírodných ingrediencií s priaznivými účinkami.

Tento sprej pomáha udržiavať zdravie ústnej dutiny a svieži dych.

Ústny sprej s Manuka medom a propolisom v kombinácii je špeciálne vytvorená zmes z unikátneho, vzácneho Manuka medu z Nového Zélandu MGO™ 400+ a BIO30 New Zealand Propolisu. 

Spoločnosť Manuka Health prináša v spreji propolis BIO30 New Zealand Propolis s vysokým obsahom bioflavonoidov, ktoré sa nezávislými testami stanovili na minimálnu hodnotu 30mg/g (BIO30).

  • chráni a zároveň osviežuje dych
  • bez umelých farbív a príchutí
  • vhodný pre vegetariánov

Zloženie:

Voda, Glycerín, MGO™ 400+ Manuka med , alkohol, BIO 30™ novozélandský propolis, pepermintový olej, anízový olej, myrhový olej, klinčekový olej, xantánová guma.

EN: Aqua (water), Glycerin, Honey (MGO™ 400+ Manuka Honey), Alcohol, Propolis Cera (BIO30™ New Zealand Propolis), Mentha piperita (Peppermint) oil, Pimpinella anisum seed (Aniseed) oil, Commiphora myrrha (Myrrh) oil, Eugenia caryophyllus (Clove) oil, Xanthan gum. 

Odporúčané dávkovanie:

Fľašu pred použitím pretrepte. Aplikujte priamo do úst 3 - 4 vstreky. Opakujte podľa potreby.

Objem:

20ml

Skladujte:

V suchom prostredí do 25°C mimo dosahu malých detí.

Varovanie:

Propolis môže spôsobiť alergickú reakciu. Nevhodné pre deti do 4 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: