Sprej do nosa s MANUKA medom IAA10+ 15ml

Vyskúšajte prírodné antibakteriálne vlastnosti manukového medu v kombinácii s Manuka olejom a propolisom v nosovom spreji.

Položka bola vypredaná…
16,50 €
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 132
Sprej do nosa s MANUKA medom IAA10+ 15ml
Sprej do nosa
Tip

Podrobný popis

Tento sprej vyrobený vo Francúzsku má ekologický certifikát EcoCert. Je to v podstate jediný dostupný produkt s obsahom Manuka medu na cielenú pomoc pri prechladnutí, či nádche. Med označený IAA 10+ by mal približne zodpovedať nášmu Manuka Health medu MGO 250+. S medom však nemáme osobnú skúsenosť, takže sa pri vyjadrovaní môžeme riadiť iba tým, čo poskytuje výrobca*.

Kombinácia starostlivo vybraných aktívnych látok, ktoré efektívne čistia a chránia dutiny a dýchacie cesty. Tento sprej bez obsahu alkoholu poskytuje rýchlu a účinnú úľavu od upchatých nosných dutín. Jeho zloženie s himalájskou ružovou soľou a organickým eukalyptovým esenciálnym olejom pomáha zmierniť príznaky upchatého nosa a zlepšuje priechodnosť dutín. Tento sprej je ideálnym prípravkom pri prechladnutí.

Použitie

1 alebo 2 vstreky do každej nosnej dierky, 3 až 6 krát denne. Pred použitím dobre pretrepte.

Upozornenia

  • Neodporúča sa deťom do 6 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
  • Neodporúča sa ľuďom s alergiou na včelie produkty.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávky.
  • Požiadajte o radu zdravotníckeho pracovníka.
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  • Skladujte pri teplote do 25 °C.

Zloženie

Voda, med, medový extrakt, extrakt z propolisu, chlorid sodný, kvetová voda levandula angustifolia, sorban draselný, kyselina citrónová, olej z listov Manuka (Leptospermum Scoparium), olej z listov Eukalyptus Globulus.

Destilovaná voda z s manukovým medom, manukový med IAA 10+, extrakt z francúzskeho organického propolisu, ružová himalájska soľ, bio levanduľová kvetová voda, sorban draselný, kyselina citrónová, esenciálny olej z listov manuky, organický eukalyptový esenciálny olej.

99,8% všetkých zložiek je prírodného pôvodu

Prírodná a organická kozmetika certifikovaná spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa normy ECOCERT, ktorá je k dispozícii na cosmetics.ecocert.com.

*IAA je francúzsky štandard na meranie jedinečných vlastností manukového medu. Jeho korelácia s hodnotami MGO je totožná s označeniami UMF. Hodnotenie IAA uvedené na nálepke podľa výrobcu zaručuje, že med bol testovaný nezávislým laboratóriom na jeho jedinečné zlúčeniny, medzi ktoré patrí DHA a MGO.
Hodnotenie IAA dáva záruku, že med je v súlade s predpismi EÚ o mede a je vyrobený z nektáru novozélandských kvetov manuka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: