Prvá pomoc pre deti s ríbezľovým cukríkom

Vyskúšajte spojené sily našich dvoch najmenších produktov ako prírodnú prvú pomoc pri prvotných prejavoch, že niečo s hrdlom nie je v poriadku.

štandardná cena: 9,50 € –26 % 7 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 955
Prvá pomoc pre deti s ríbezľovým cukríkom
953 1200 IMG 6844
Akcia
9,50 € –26 %

Podrobný popis

Spojili sme sily dvoch najmenších a dá sa povedať, že aj najlacnejších produktov z našej ponuky s cieľom využiť potenciál šikovného 50 gramového balenia Manuka medu MGO 100+.

Tip na použitie:

Buďte pozorný a použite pri prvotných príznakoch. Ideálne postupne skonzumovať v priebehu jedného dňa. 

Med

Dávkujte v prípade prvotných príznakov starostí s hrdlom v malých dávkach (na špičku lyžičky) viac krát počas dňa. Jednoducho povedané, radšej častejšie a menej, ako na skonzumovať balenie na 2-3 dávky.

Zloženie: 50g Manuka med MGO 100+

Propolisový cukrík

Vás môže prekvapiť svojou horkejšou chuťou, no spomedzi našich cukríkov je jeho potenciál pomôcť najvyšší. Pokiaľ vás neprekvapí alergia na propolis, či cukor, vydržte to a dajte tak šancu propolisu, ktorý včely používajú na účinnú dezinfekciu.

Zloženie: Trstinový cukor, glukózový sirup, Manuka med (4,5%), voda, propolis (2%), prírodný citrónový olej, vitamín C. Môže obsahovať stopy mlieka a sóje.

Jedna z možných situácií, ktorú je super nepodceniť:

Keď si večer ľahnete do postele a prvý krát pocítite, že niečo asi nie je v poriadku, nepodceňujte to. Premôžte sa a dajte si prvú lyžičku, alebo vycmúľajte cukrík. Vaše nasledujúce ráno tak môže byť podstatne príjemnejšie.

Budeme radi:

Ak nám dáte úprimne vedieť, ako ste dopadli, prípadne ako ste produkt využili. Či už s úspešným koncom, alebo aj nie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 30.5.2025

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: