Sypaný čaj z listov manuka 25g

Objavte kúzlo ručne zbieraného čaju ľahkého a lahodného čaju. Manukový čaj pochádza z Nového Zélandu, je prirodzene bez kofeínu, môžete si ho preto vychutnať kedykoľvek počas dňa.

15 €
Dostupnosť: Na sklade
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 706
Sypaný čaj z listov manuka 25g
Manuka Harvest Tea
Tip

Podrobný popis

Čaj bol cennou rastlinou, ktorú raní Maori z Nového Zélandu používali na liečbu rôznych chorôb. Túto tradíciu sa snaží zachovať firma Manuka Harvest, ktorá ručne zbiera a balí svoje čaje z tých najlepších ingrediencií, priamo na Novom Zélande. V tomto čaji nájdete sušené listy výnimočného Manuka stromu. 

Príprava:

Na prípravu jednej šálky čaju budete potrebovať jednu čajovú lyžičku čaju. Vložte čaj do čajníka, čajového vrecúška alebo sítka. Pridajte čerstvú, prevarenú vodu a nechajte čaj lúhovať 3–5 minút, alebo aj dlhšie podľa chuti.

Tip od nás:

Listy možno použiť aj na potieranie mäsa, alebo na výrobu bylinkového oleja na varenie.

Firma Manuka Harvest:

Listy Manuky využívali Maori už veľmi dlho. Najčastejšie sa rozdrvili a obviazali sa na rany, aby sa uľahčilo ich hojenie, alebo aby pomohli boľavým kĺbom. Ak sa listy zmiešajú s horúcou vodou, môžu sa použiť na zmiernenie príznakov prechladnutia a chrípky. Manuka je dnes už dobre známa pre svoje prirodzené antimikrobiálne, antibiotické účinky. Manuka Harvest sa rozhodlo pokračovať v Maorských tradíciách a vyrábajú svoj vlastný manukový čaj, ktorý bude zaručene jedným z najlepších aké ste ochutnali.

Zloženie:

100% sušený novozélandský Manuka Tee Leaf (Leptospermum scoparium).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: