Garancia spokojnosti

Naša garancia

Jednou z priorít nášho obchodu je zaručenie vašej maximálnej spokojnosti. Neustále sa snažíme zlepšovať a poskytnúť čo najlepší zážitok pri online nakupovaní, ktorý zodpovedá kvalite našich produktov.

Naša jedinečná záruka umožňuje jednoduché, pohodlné a bezpečné nakupovanie 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Doručenie tovaru zdarma pre objednávky nad 60€

Ako exkluzívny distribútor produktov Manuka Health New Zealand vám ponúkame doručenie za 3.50€ pre objednávky do 59.99€ 

Zároveň máte možnosť využiť doručenie zadarmo po celom Slovensku pri objednávke nad 60€.

Vrátenie tovaru zdarma pre všetky objednávky

V prípade, že zmeníte svoj názor ponúkame vám ZDARMA službu "Vrátenie neotvoreného a nepoškodeného tovaru". Stačí nás kontaktovať a my zabezpečíme kuriéra, ktorý príde po vašu zásielku.

Postup je jednoduchý. Stačí, ak nám dáte vedieť emailom s číslom vášho účtu, zabalíte tovar, ktorý nám chcete zaslať naspäť a my zabezpečíme kuriéra, ktorý už s vami dohodne čas, prevezme zásielku, nalepí etiketu s našou adresou a keď tovar dorazí k nám na sklad, my vám do dvoch pracovných dní vrátime peniaze na váš účet.

30 dňová garancia vrátenia peňazí bez ďaľších otázok

Váš komfort je pre nás dôležitý, a preto vám poskytujeme dostatok času na prípadnú zmenu vášho rozhodnutia. Snažíme sa dosiahnuť vašu 100% spokojnosť nielen s kvalitou našich produktov, ale aj našimi službami. Preto vám poskytujeme možnosť vrátenia neotvoreného a nepoškodeného tovaru do 30 dní od doručenia.

Najvyššia kvalitu produktov na slovenskom trhu

V obchode liekymanebavia pre vás svedomito vyberáme produkty v našej ponuke. Či už sú to Manuka medy z Nového Zélandu, vybrané na základe skúseností, alebo to najlepšie z ponuky slovenských včelárov.

Bezpečnosť a súkromie - zaručené!

V našom obchode LiekyMaNebavia máte istotu bezpečného online nakupovania. Naše webové stránky využíva Secure Socket Layer (SSL) 256-bitové šifrovanie pre ochranu osobných údajov, ktoré odošlete prostredníctvom našich webových stránok. Používame bezpečnú platobnú bránu Shoptet Pay, ktorá zabezpečuje, aby všetky transakcie kreditných a debetných kariet boli bezpečné.