Recepty s Manuka medom

ÚVOD BLOGRECEPTY

Pečte s láskou. Pre vašich blízkych. Pre dobrých kamarátov. Pre skvelých partnerov. Pre úžasne deti.. Alebo len tak pre seba. 

 

Zaraďte kvalitný med do svojho jedálnička každý deň. 

Med dodá telu potrebnú energiu. Vysoký obsah vitamínov, minerálov a enzýmov je ďalším bonusom.

 

Manuka medom BLEND MGO 30+ si môžete osladiť svoj obľúbený nápoj alebo ho použiť na prípravu jedál každý deň.

 

Najlepšie tofu s Manuka medom, aké ste kedy jedliNajlepšie tofu, aké ste kedy jedli Tofu sa dá pripraviť na milión spôsobov, no priznajme si, je to väčšinou nuda a marinovanie v sójovej omáčke. Tento recept však presvedčí každého, kto kedy o tofu pochyboval. Stačí vyskúšať.

Sladkasté a trošku štipľavé, veľmi jednoduché na prípravu. Rozhodne je to comfort food, ktorý vám zlepší náladu po náročnom dni a môžete ho kľudne urobiť aj pre svoju rodinu či kamarátov. Jedinečný je.. čítaj viac

 


 

Rucolový šalát s jablkom, orechmi a feta syromRucolový šalát s jablkom, orechmi a feta syrom ZAMILOVALI STE SA DO ŠALÁTOV ? Do chrumkavých zelených listov? Všakovakej zeleniny, ktorá hrá miliónmi farebných odtieňov? Do čerstvosti, šťavnatosti a neobmedzených možností kombinácii? Áno, i ja som podľahla „šalátovému ošiaľu“ a dnes by som sa s vami chcela podeliť o môj tajný recept na fantastický a zároveň trošku netradičný šalát. „Vyvedie vaše chuťové poháriky z miery“.

 


 

Domáca limonáda zdravia na posilnenie imunityDomáca limonáda zdravia na posilnenie imunity CÍTITE, ŽE NA VÁS NIEČO LEZIE ? ALEBO UŽ LEŽÍTE V POSTELI S TEPLOMEROM? 
Skúste dať šancu tejto „limonáde zdravia“. Uvidíte, že vás postaví opäť na nohy. Minimálne vám posilní imunitu a vy dodáte telu napríklad vitamín C a ďalšie dôležité vitamíny. 

 


 

Škoricovo-medová ovsená kašaVoňavá škoricovo-medová ovsená kaša je výborný variant na doplnenie energie a príjemné povzbudenie do nového dňa. Ak použijete bezlepkové vločky, tak je vhodná aj pre celiatikov. 

Účinky škorice boli známe už v starovekom Egypte. Dnes je škorica považovaná za akéhosi „pomocníka pri chudnutí“.
Kávový koláč s kvapkou medu a nádychom škoriceKávový koláč s kvapkou medu a nádychom škorice

 

 

 

 

 


 

Bezlepkové medovníčkyIhneď mäkké bezlepkové medovníčky prekvapíme našu staršiu generáciu novým bezlepkovým receptom na medovníčky?  Uvidíte, zamilujete sa do nich. Len je v tom malý háčik. Pečte totiž s láskou, pre vašich blízkych, dobrých kamarátov, skvelých partnerov, pre úžasné deti alebo len tak pre seba. Pretože sa máte rady a chcete raz za rok odmeniť vaše chuťové poháriky, ktoré odolávali nástrahám takmer celý rok...
Čokoládové „brandy“ guľôčkyČokoládové „brandy“ guľôčky
 Veľmi jednoduchý recept, ktorému neodolá takmer nikto. :) Potešte nielen seba, ale aj svojich priateľov.

 

 

 


 

Nadýchaný koláč s jablkovým pyréNadýchaný koláč s jablkovým pyré Klasický koláč, ktorý vie prekvapiť. Vyskúšajte.

 

 

 

 

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2021 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu