CYCLOPOWER

ÚVOD INFORMÁCIE Skúsenosti

Recenzia: Ako Jozef likviduje helikobaktera

 

Dobrý deň, pán Záhorec!  

Píšem Vám svoje prvé skúsenosti s manukovým medom. Už po využívaní kapsúl Cyclopower sa mi výrazne zlepšilo trávenie, ale nevedel som, či sa mi to len tak nezdá. Potom som začal, po dohovore s lekárom, ktorý mi zistil prítomnosť helikobaktera v žalúdku, užívať manukový med od vás. Lekárovi som sľúbil, že za dva mesiace si dám znova urobiť testy na helikobaktera, aby sme vedeli pomôcť aj iným pacientom. A pretože som sľúbil aj Vám, že napíšem moje skúsenosti s touto liečbou, napĺňam svoj sľub týmto emailom.
Som pred ukončením užívania prvej dávky 250g manuk. medu a musím povedať, že je to naozaj zázrak!!! Predtým som niektoré jedlá už ani nemohol jesť pre strašné bolesti v žalúdku. Dnes jem všetko a zámerne to preháňam aj s tými nežiadúcimi potravinami, aby som zistil, či si to len nenamýšľam. Zdá sa, že nie! V pondelok si idem kúpiť rovno pol kilové balenie, aby som dostal tohto zázraku do seba radšej viac, než by malo k ukončeniu procesu liečby niečo chýbať. Po doužívaní si dám urobiť znova test a rozhodne Vám napíšem. Som nesmierne rád, že lekár, ktorému som to navrhol, súhlasil s tým, pretože aj on by rád svojim pacientom ponúkol niečo iné ako antibiotiká. Tiež som mu dal aj webovú stránku. To je zatiaľ všetko, ďalej budem stav môjho žalúdka pozorovať a každopádne Vám svoje ďalšie skúsenosti napíšem. S pozdravom Jozef.

 

Jozefa sme sa spýtali či môžeme jeho recenziu zverejniť a hľa jeho odpoveď:

Snáď som tam pre úplnosť mohol ešte uviesť, že pred dvoma rokmi som bol na helikobaktera pylori neúspešne liečený rôznymi kombináciami antibiotík, ba bol som kŕmený aj bismutom v prášku, čo je vraj nejaký rádioaktívny prvok. Konečný efekt: zničená črevná mikroflóra s negatívnym dopadom najmenej na štyri roky. Ak by ste chceli, môžete recenziu touto informáciou doplniť. Myslím, že by to bolo na úžitok.
Včera som si kúpil 500g Manukového medu v lekárni Iris na Ivanskej ceste. 

 

Recenzia vcelku vystihuje výsledy v grafe z laboratória. Čo poviete?

 

S manuka medom som sa prvý krát stretla vo Viedni, v bio obchodíku. Vtedy som si vravela - čo za blázna dá toľko peňazí za med. Dnes musím povedať, že cena zodpovedá kvalite. Môjmu 9-ročnému synovi diagnostikovali streptokoka z výterov v hrdle aj nose. Následne aj v krvi mal tzv. aslo hodnotu 1500, pričom norma je do 400.

Presviedčali ma na 2 mesačné užívanie antibiotík. Vynútila som si odklad,že najprv skúsim niečo prírodné. Spomenula som si na med Manuka. Hneď som objednala MGO250+ a dávala som synovi 2-3 lyžičky denne. Pri objednávke mi bol odporúčaný Cyclopower - ďalší úžasný produkt. Výsledok užívania týchto dvoch produktov bol vynikajúci. Výter z hrdla bol už negatívny, hodnoty aslo z krvi klesli z 1500 pod 1000. Zvažovala som dlhodobejšie užívanie,lekárka však bola zo mňa nervózna a prevedčila ma na antibiotiká. Miesto 2 mesiacov však dostal antibiotikum len na 2 týždne. 

Starší syn je po chemoterapii - oslabená imunita.Keď spomenul, že ho začína pobolievať hrdlo, okamžite dostal niekolko lyžičiek Manuka aj tablety Cyclopower - po dvoch dňoch bolo po bolesti.

Sestrinej dcére pomohol med Manuka na veľkej mokvajúcej popálenine. Po natrení na noc bola rana viditeľne lepšia na pohľlad už ráno,aj bolestivosť menšia.

 

Vrelo odporúčam

Vaša spokojná a vďačná zákazníčka

J.Macháčková


 

 Vezmite prosím na vedomie, že Manuka MGO™ med ani CYCLOPOWER nie je liek a v prípade,ze máte ťažkosti konzultujte ich v provom rade so svojím lekárom.

 

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2018 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu