CYCLOPOWER

Recenzia vcelku vystihuje výsledy v grafe z laboratória. Čo poviete?

 

S manuka medom som sa prvý krát stretla vo Viedni, v bio obchodíku. Vtedy som si vravela - čo za blázna dá toľko peňazí za med. Dnes musím povedať, že cena zodpovedá kvalite. Môjmu 9-ročnému synovi diagnostikovali streptokoka z výterov v hrdle aj nose. Následne aj v krvi mal tzv. aslo hodnotu 1500, pričom norma je do 400.

Presviedčali ma na 2 mesačné užívanie antibiotík. Vynútila som si odklad,že najprv skúsim niečo prírodné. Spomenula som si na med Manuka. Hneď som objednala MGO250+ a dávala som synovi 2-3 lyžičky denne. Pri objednávke mi bol odporúčaný Cyclopower - ďalší úžasný produkt. Výsledok užívania týchto dvoch produktov bol vynikajúci. Výter z hrdla bol už negatívny, hodnoty aslo z krvi klesli z 1500 pod 1000. Zvažovala som dlhodobejšie užívanie,lekárka však bola zo mňa nervózna a prevedčila ma na antibiotiká. Miesto 2 mesiacov však dostal antibiotikum len na 2 týždne. 

Starší syn je po chemoterapii - oslabená imunita.Keď spomenul, že ho začína pobolievať hrdlo, okamžite dostal niekolko lyžičiek Manuka aj tablety Cyclopower - po dvoch dňoch bolo po bolesti.

Sestrinej dcére pomohol med Manuka na veľkej mokvajúcej popálenine. Po natrení na noc bola rana viditeľne lepšia na pohľlad už ráno,aj bolestivosť menšia.

 

Vrelo odporúčam

Vaša spokojná a vďačná zákazníčka

J.Macháčková


 

 Vezmite prosím na vedomie, že Manuka MGO™ med ani CYCLOPOWER nie je liek a v prípade,ze máte ťažkosti konzultujte ich v provom rade so svojím lekárom.

 

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2017 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu