V skratke o nás s našim "Manuka príbehom"

Happy Planet s.r.o. je spoločnosť, za ktorou stojíme my, ľudia, ktorých lieky nebavia. Téme o Manuka mede sme sa začali venovať v lete 2012, keď na Slovensku o Manuke netušil takmer nikto. Naším cieľom od začiatku nie je nahradiť kvalitné slovenské medy, ale sprístupniť možnosť dostať to najlepšie z Nového Zélandu v podobe Manuka medu. Ponúkame zákazníkovi a naším obchodným partnerom med ktorý by sa dal nazvať aj viac ako len bežný med, ktorý pre vás dovážame priamo z Nového Zélandu.

Sami sme v roli zákazníka dennodenne, ktorý očakáva kvalitu. Dávame si záležať nielen na kvalite produktov, ale aj na kvalite vzťahov.

  • Prirodzene (nenútene)  - do kúpy vás nikdy nebudeme nútiť. Poskytneme vám čo najviac informácií, aby ste sa rozhodli samy
  • Úprimne a srdcom - zásadne predávame len to, čo by sme si radi kúpili aj my osobne
  • Odborne -  vynakladáme primerané úsilie na to, aby sme pre vás boli v téme Manuka medov profesionáli a poskytli vám relevantné informácie na základe všetkých skúseností, o ktoré sa s nami podelili naši zákazníci.
  • A hlavne rýchlo - lebo sme sa na základe reálnych skúseností naučili, že čím skôr vám Manuka med doručíme napríklad pri bolestiach hrdla, tým menej ho budete potrebovať pri riešení svojich problémov. 

Maroš a Veronika

Sme výhradný distribútor produktov spoločnosti Manuka Health New Zealand, ktorá má ambíciu zlepšiť výsledky v oblasti zdravia a kvality života ľudí po celom svete tým, že vo svojich produktoch využívajú vedecky dokázané výhody jedinečných biozložiek z novozélandskej fauny a flóry. Od založenia spoločnosti v roku 2006 sú produkty Manuka Health dostupné vo viac než 45 krajinách sveta.

 


Alebo od začiatku v znamení  "V správny čas na správnom mieste"


V prvých rokoch nášho podnikania sme sa snažili zistiť o Manuka mede čo najviac. Našim cieľom vždy bolo a bude na Slovensko priniesť najkvalitnejši Manuka med.

V rokoch 2012-2013 sme mali prístup iba k UMF a ACTIVE medom cez centrálny sklad v Anglicku, ktorý zastrešoval viacerých výrobcov Manuka medu.


Vyskúšali sme Manuka medy od Honey New Zealand, Pure Gold Manuka Honey, Comvita, Watson & sun

Maori Gold Manuka Honey bez označenia UMF, resp MGO až po  Green Bay med zabalený mimo Nového Zélandu.


Na základe poznatkov a dlhých hodín prehľadávania všetkých možných stránok výskumov, kumulovaniu faktov a testovania rôznych značiek Manuka medov sme prišli na jednu dôležitú vec. ACTIVE Manuka med a medy balené mimo NZ za žiadnych okolností na Slovensko neprinesieme.

 

Koncom roka 2013 bolo čím ďaľej tým náročnejšie dostať sa k UMF medom a ponuku na ACTIVE sme samozrejme hneď zatrhli, no nemohli sme sa vzdať tak úžasného produktu, a tak sme hľadali nové možnosti.

A potom to prišlo. Sám Peter Molan (zakladateľ označenia UMF) potvrdil, že metylglyoxal je látka zodpovedná za výnimočné vlastnosti Manuka medu.


Viete si to predstaviť?


Niečo robíte viac ako 25 rokov (ako Peter Molan študoval manuka med a jeho výnimočné účinky) a zrazu príde niekto, kto nájde to, čo sa vám za ten čas nepodarilo (profesor Peter Henle z Nemecka zistil, čo stojí za unikátnou antibakteriálnou silou manuka medu - zložka MGO). Dokázali by ste priznať ako najuznávanejší vedec v obore to, že má zásadnú pravdu niekto iný? Peter Molan to dokázal, a tým pádom sme nič viac nepotrebovali.


To bol moment, kedy sme prestali váhať. Mali sme vedecký dôkaz s povrdením vedca, ktorý Manuka medu zasvätil celý svoj život a urobili najlepšie podnikateľské rozhodnutie vo svojom živote a skontaktovali Manuka Health. Všetko jednoducho vyšlo tak, ako malo a my sme si nemohli vybrať lepšieho obchodného partnera.

 

Nájdite aj vy čestné miesto čistým medovým produktom vo vašom byte alebo na pracovnom stolíku.

 

V prípade akýchkoľvek otázok, sme tu pre vás.

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2023 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu