História Manuka Health

ÚVOD O NÁS MANUKA HEALTH História Manuka Health

Manuka Health factory


 

Marec 2006

 

Kerry Paul, ktorý bol aj pri zrode asociácie UMF založil spolu s investormi spoločnosť Manuka Health New Zealand, ktorá na základe výskumov ako prvá začala certifikovať Manuka med na metylglyoxal.

 

August 2006

 

Začalo sa s výrobou prvých produktov v novej továrni spoločnosti Manuka Health.

 

Júl 2007

 

Spoločnosť Manuka Health začala spolupracovať s výskumnou skupinou profesora Thomasa Henleho z Technickej Univerzity v Drážďanoch, ktorý objavil zložku Manuka medu metylglyoxal. Vďaka tejto látke má Manuka med blahodarné účinky.

 

Január 2008

 

Spoločnosť Manuka Health vyvinula spôsob merania hladiny metylglyoxalu v Manuka mede. Kvalita medu zavisí od množstva metylglyoxalu, ktoré obsahuje.

 

2008-2009

 

Spôsob merania MGO™ bol úspešne spustený v 35 krajinách kde sa Manuka med dováža.

 

Apríl 2010

 

Spoločnosť postúpila do finále novozélandského ocenenia Medzinárodného podnikania (New Zealand International Bussiness Awards).

 

2011

  • Za objav a realizáciu hospodársky i ekologicky udržateľných farmárskych systémov získala spoločnosť v roku 2011 cenu Univerzity Massey (Massey University Discovery Award).
  • Spustenie technológie CycloPower™ – najvyspelejšieho systému na prírodné doplnenie bioaktívnych látok do produktov.
  • Spoločnosť Manuka Health spolu s vedcami z Japonska patentovala technológiu CycloPower™ na celom svete.

2012

  • Profesor Thomas Henle navštívil Nový Zéland a prednášal na Univerzitách v meste Auckland a Waikato. Prednášky sa týkali objavu metylglyoxalu v mede, jeho zložení a bezpečnosti. Prednášku na Univerzite Waikato viedol profesor Peter Molan, ktorý ako prvý objavil jedinečné liečebné účinky Manuka medu.
  • Spoločnosť Manuka Health uviedla na trh výrobky z rady Wound Care (starostlivosť o rany) s medicínsky upraveným Manuka medom.
  • Spoločnosť vyhrala ocenenie Univerzity v Aucklande pre najlepšieho podnikateľa (Business School Entrepreneurs´ Challenge).

2014

  • Spoločnosť Manuka Health sa presťahovala do nových moderných priestorov. V novembri ich slávnostne otvorila a my sme boli pri tom.
Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2020 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu