Manuka Health - lídri na trhu

ÚVOD MANUKA HEALTHManuka Health - lídri na trhu

Záväzok spoločnosti Manuka Health New Zealand

 

"Je našou povinnosťou vyrábať a uvádzať na trh kvalitný sortiment inovatívnych prírodných zdraviu prospešných výrobkov, ktoré v sebe spájajú to najlepšie z prírody a vedy. Naším cieľom je zlepšiť zdravotný stav a kvalitu života ľudí po celom svete."

 

Manuka Health sa zaviazala dodržiavať trvalo udržateľné obchodné praktiky, aby chránila životné prostredie a poskytla včelám potrebnú starostlivosť.


Manuka med MGO™

  • Spoločnosť Manuka Health bola prvou spoločnosťou na svete, ktorá sa začala zaoberať pravým novozélandským Manuka medom, pričom sa jej podarilo vyvinúť jedinečný vedecky podložený spôsob, ktorý skúma bioaktívne zložky medu a ich koncentráciu.
  • Profesor Thomas Henle z Inštitútu potravinárskej chémie Univerzity v Drážďanoch je so svojim výskumným tímom zodpovedný za prvé zdokumentovanie látky, ktorá zabezpečuje unikátne vlastnosti Manuka medu. Jednou z týchto vlastností je aj fakt, že Manuka med nepodlieha peroxidácii a jeho antibakteriálnou zložkou je metylglyoxal. V roku 2006 odhalili aj „záhadný“ prvok, ktorý medu dodáva jedinečné vlastnosti.
  • Aj napriek počiatočným protestom v odvetví ohľadom ďalšieho výskumu Manuka medu, sa ukázalo, že metylglyoxal je štandardnou zložkou pravého Manuka medu.
  • Spoločnosť Manuka Health pokračuje vo vedení priemyslu s využitím tých najlepších vedeckých výskumov a následného rozvoja inovatívnych produktov.

Propolis™ BIO New Zealand


Propolis™ BIO z Nového Zélandu je prvým propolisom na svete s dokázateľným množstvom bioaktívnych látok. Vďaka spolupráci vedcov a výskumníkovi na Novom Zélande a v zahraničí bola spoločnosti Manuka Health priekopníkom v meraní množstva blahodarných látok a zložiek, ktoré sa v Propolise™ BIO New Zealand nachádzajú.

 


 

« Manuka Health   Zabezpečenie kvality »

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2023 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu