BIO 30 Propolis

ÚVOD BIO 30 Propolis

Vďaka čomu je  BIO30™ propolis z Nového Zélandu taký účinný?

Bio 30 Propolis kapsule

V spoločnosti Manuka Health vyvinuli štandard BIO30™ aby zaistili, že všetky produkty z propolisu sú starostlivo testované a disponujú garanciou čistoty, pôvodu a bioaktívneho potenciálu. V ich výskume  identifikovali kľúčové aktívne látky, ktoré sa vo vysokých hladinách našli v novozélandskom propolise a preukázali, že tieto špecifické flavonoidy a estery kyseliny kávovej (vrátene CAPE, ktorý je osobitne významný pre výskum) pôsobia aktívne v ľudskom tele a spoločne poskytujú lepšiu ochranu.

BIO30™ New Zealand Propolis určuje nový štandard kvality propolisu.

Prostredníctvom pokrokovej metódy testovania propolisu v spoločnosti Manuka Health identifikujú a merajú tieto špecifické bioaktívne látky. Ich testovanie má vyššiu úroveň ako štandardné testy, v ktorých sa meria len celkové množstvo flavonoidov, z ktorých nie všetky sú bioaktívne.

BIO30™ je jediným štandardom pre testovanie propolisu a  certifikovanie bioaktívnych flavonoidov a esterov kyseliny kávovej.


Zistite viac o propolise a zaujímavom výskume, ktorý naznačuje, že propolis s vysokým obsahom CAPE je ideálnym doplnkom na posilnenie organizmu.

Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Názov Cena
Ústny sprej s Manuka medom a propolisom 20ml Ústny sprej s Manuka medom a propolisom 20ml

Chuť tohto ústneho spreju si s vysokou pravdepodobnosťou zamiluje takmer každý. Svojím zložením má predoklady udržiavať zdravie ústnej dutiny, svieži dych a je vhodný pri bolestiach hrdla a pri jeho podráždení.

Výrobca:  Manuka Health New Zealand
16,50 €
Na stranu: produktov.
Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2023 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu