Manuka v Ženeve

Pridané: 11.11.2015
|
Prečítate za 2 min.

Veľtrh nutraceutík v Ženeve plný nadšencov "zdravia a pokroku".

alias pešo do Francúzska


3.-6.5.2015

V hlavnej úlohe: Maroš a Veronika

Kamera: Maroš a Veronika

Scenár: detto

 

Cestu do Ženevy sme si naplánovali najmä preto, lebo to bola pre nás lákavá možnosť stretnúť sa s hlavnými osobnosťami Manuka Health na veľtrhu Vitafoods.

 

Pracovne:

 

CEOVeľtrh sa konal v Palexpe, ktorý nám pripomínal bratislavskú Inchebu plnú nadšencov nutraceutík (=prirodzené látky s funkciou výživy a zároveň schopnosťou ovplyvnenia zdravotného stavu, s vedecky preukázateľnými farmakologickými účinkami.)

Stretnutie v priateľskej atmosfére s generálnym riaditeľom Kerrym Paul, manažérmi Ninou Paul a Mikom Durbinom nás utvrdilo v tom, že na Slovensko distribuujeme prírodné Manuka produkty najvyššej kvality.

Svoj stánok mali v umiestnený v sekcii Finished Product zone, keďže prezentovali ich novinku Cyclopower, ktorá dá Manuka medu úplne iný rozmer. Ak by sme mali použiť prirovnanie, tak Cyclopower je pre prírodnú medicínu to, čo turbo pre auto. Boj proti baktériám v ústnej dutine a tráviacom trakte sa môže výrazne zefektívniť. Predaj na Slovensku vám zabezpečíme čoskoro, nakoľko sami sme ho už vyskúšali a jednoducho nás presvedčil.

 

Cestovateľsky:

Ženeva

 

Napriek viac-menej anglickému počasiu, švajčiarským cenám a našej základnej, priam chabej znalosti francúzštiny nás Ženeva bavila.

 

V skratke:

Diplomacia – mesto mieru - sídlo nielen OSN, ale aj ďalších medzinárodných organizácii (Červený kríž, Medzinárodná organizácia práce atď).

Hodinársky priemysel – hodinky najvyššej kvality ako luxusná investícia. Kvetné hodiny (The Flower Clock) majú najväčšiu ručičku na svete.

Najväčšie švajčiarske i francúzske jazero Lac Lemán a s povestnou najvyššou európskou fontánou Jet d'Eau (do výšky 140 m s rýchlosťou 200km/h)

Promenády, parky, historické centrum, kávička...

 

Mestská doprava (loďka – áno, loďka, autobus, vlak) nás dopravila všade (teda skoro všade nakoľko v nedeľu do Les Aglands – tam sme bývali, už nešiel spoj, tak sme doslova švajčiarsko-francúzske hranice prekročili pešo aj s kuframi. Navigácia nás naviedla na poľnú cestu :))

 

Budíček sme nepotrebovali, nakoľko sme apartmán mali natočený k lúke, kde sa celé dni pásli býky so zvonmi na krku :)  Idylka.

 

Naším prianím po návšteve Ženevy je, aby Manuka obchod šlapal ako švajčiarske hodinky a aby nám všetkým hodinky ukazovali vždy ten správny čas..


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2023 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu