Business Awards

Pridané: 27.04.2016
|
Prečítate za 3 min.

Manuka Health dostalo ocenenia v podobe titulu finalistu v roku 2015 v rámci ocenení „New Zealand International Business Awards (NZIBA)“. 

Manuka Health dostalo ocenenia v podobe titulu finalistu v kategórii „$10 - $50 million General Award“ v roku 2015 v rámci ocenení „New Zealand International Business Awards (NZIBA)“.  Ocenenie odráža mimoriadny rozmach, ktorý Manuka Health zažívala za posledných osem rokov a rovnako opodstatňuje nedávne niekoľkomiliónové investície do objektu v Te Awamutu. 

 

Oficiálne otvorenie Manuka Health objektu sa odohralo v novembri 2014 a predstavuje vysoko technologické, medzinárodne akreditované laboratórium, továreň na spracovanie medu a globálne distribučné centrum zároveň. To umožňuje spoločnosti vyrábať inovatívne, zdraviu prospešné výrobky na prírodnej báze, ktoré dostali ocenenie a stali sa víťazmi kategórie.

 

„Sme poctení uznaním nášho úspechu na medzinárodnom podnikateľskom fóre," hovorí Kerry Paul, generálny riaditeľ Manuka Health. „Je to čerešnička na torte, ktorá ozdobila aj tak významný rok, kedy sme otvorili naše prvotriedne zariadenie a dosiahli prestížne ocenenie v USA „Gold Innovation Award“ vďaka nášmuManukaClear ™ BB Gélu.  

 

Iba za osem rokov našej pôsobnosti sme naštartovali a vybudovali biznis v hodnote niekoľkých miliónov dolárov, ktorý ťaží z darov prírody Nového Zélandu, zdokonaľuje ich a slúži tak obyvateľom Nového Zélandu, ako aj celému svetu. Manuka Health sa vždy zameriavala na vývoj - myslíme a konáme inak ako naša konkurencia a to v značnej miere naštartovalo náš úspech.”


Jadro úspechu Manuka Health spočívalo v prelomovom rozhodnutí zužitkovať vedecký objav metylglyoxalu, ako rozhodujúcej antibakteriálnej zlúčeniny Manuka medu, a vstúpiť na trh so značkou MGO™ Manuka Med. Manuka Health počiatočnú snahu postúpila ďalej k priekopníckemu vývoju kvalitatívneho systému MGOTM Manuka Honey Quality System. Systém spočíva v dôveryhodnosti štandardizovaného označenia bioaktivity Manuka medu a súvisiacich produktov  tak na Novom Zélande ako aj v zahraničí a odráža jednoznačné líderstvo Manuka Health v rámci vysoko-konkurenčného prostredia.


Manuka Health medzinárodne akreditované laboratóriá

Získanie vhodnej pozície v priemysle sa vyplatilo a Manuka Health zaznamenáva konzistentný rast s medziročným navýšením tržieb o 30%  a posilnením distribučnej siete vďaka rastúcemu exportu do viac ako 45 krajín.


Globálne makro trendy, vrátane starnutia obyvateľstva a zvýšených výdavkov na udržanie zdravia a celkového životného štandardu, najmä v rámci preventívnych opatrení, sú dobrým znamením pre rastúci úspech Manuka Health.

„Samotný fakt, že sme boli nominovaní do finále „ New Zealand International Business Awards“ je dôkazom toho, ako sme identifikovali a využili trendy a príležitosti a zároveň, ako sme dokázali spolupracovať s našimi včelármi, vlastníkmi pôdy a vedeckými partnermi. A čo je najdôležitejšie, za náš úspech vďačíme inšpiratívnemu tímu Manuka Health. Môžu sa hrdo zaradiť medzi ďalšie úspešné novozélandské firmy, ktoré zachvátili svet." 

 

Podklady

Manuka Health New Zealand – Darované prírodou, osvedčené vedou

Generálny riaditeľ Kerry Paul založil Manuka Health v roku 2006. Dnes spoločnosť patrí k hlavným hráčom na globálnom trhu prírodnej starostlivosti o zdravie. Spoločnosť vznikla za účelom zlepšiť výsledky v oblasti zdravia a kvality života ľudí na celom svete s využitím vedecky osvedčených, prospešných vlastností jedinečných, bioaktívnych látok pochadzajúcich z miestnej flóry a fauny Nového Zélandu. Garantuje 100% čisté bioaktívne produkty, ktoré sa pestujú a vyrábajú v súlade s kvalitatívnymi požiadavkami a inováciami kladenými na prírodné výrobky na podporu zdravia.

Od roku 2006 sa ich unikátne výrobky dostali na trhy do viac ako 45 krajín po celom svete. Zaviazali sa k ďalšiemu výskumu, vývoju a inovácií, pretože sa pozerajú na pridanú hodnotu výrobkov budúcej generácie, ktoré budú aj naďalej zlepšovať kvalitu života zákazníkov.

Manuka Health vyvinula unikátny systém ratingu metylglyoxalových vlastností Manuka medu, ktorý uznalo Ministerstvo Nového Zélandu pre základné odvetvia za popredný štandard pre spotrebiteľa, ktorý mu pri kúpe umožní rýchlo vyhodnotiť vlastnosti výrobkov z Manuka medu. 

 

Viac o ocenení „ New Zealand International Business Awards“ : www.nziba.co.nz.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2022 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu