Čo si chcem zapamätať (zatiaľ bez ginko biloby)?

Pridané: 09.04.2017
|
Prečítate za 2 min.

Prečo rekapitulovať 10.4.?

medová 30tničkaDnes mám narodky, 30-tka, a užívam si to. A nemyslím len dnešok. Zvyčajne sa robia rekapitulácie na konci roka, na konci kvartálu, na konci programu Tvoja tvár znie povedome či na sklonku života :) Ja si dovolím rekapitulovať dnes v pár bodoch, ktoré mi pripomínajú, že námet na film sa nájde vždy:

  1. Vyhrala som tretie miesto v krajskej Pytagoriáde, no nedostala som brigádu v mäsokombináte v Anglicku
  2. Doma mám niekoľko diplomov za Zamestananca mesiaca a aj pokarhanie triednou učiteľkou z druhého stupňa základnej školy (náš rebelský počin nafarbiť si vlasy načerveno po výhre titulu Majstra SR v hádzanej nekorešpondoval so zásadami cirkevnej školy)  
  3. Trošku som si pocestovala Zéland či Kubu a zase snívam o chorvátskom Krku piati autom :)
  4. Prečítala som knihy motivačnej a rozvojovej literatúry, no aj 50-odtieňovej sivej malo svoje “zlaté stránky” :)
  5. Pracovne som sa realizovala v bankovníctve, v cestovke aj v mede a mala štastie na tých najlepších šéfov a kolegov. Práca nikdy nie je pre mňa “len práca”.
  6. Rodičom som nainštalovala Whatsapp a vytvorila family group. Takže okrem výhražných telefonátoch a sms-kách kedy prídem opäť do rodných Topoľčian sa k tomu pridružili aj notifikácie na mobilnej aplikácii:)
  7. Prednášala som na výške, vyštudovala diplomaciu a na teambuildingoch spievala na stole (lyrics v pesničkách si stále upravujem podľa seba:))
  8. Hovorím 2-3 cudzími jazykmi (neviem či sa ráta polština:)) s prízvukom cítiacim východnú Európu, takže som pripravená na hodinách salsy a kizomby komunikovať aj so zahraničnými tanečnými partnermi. Mozňo tam raz prídu:)
  9. Kopec iných, ale to až v ďalšej časti.

V globále nejde o nič výnimočné, no ide o môj život. Hoci pri dosahovaní cieľov využívam metódy GROW, SMART, sú to najmä srdce, rozum, Maroško, rodina, kamaráti a moja životná energia čo mi nedovolia “žiť bez farieb”. 

   

Každému z nás želám, aby sme si “naše filmy”, ktoré sa točia každú sekundu, prežili naplno či už máme pred alebo po 30tke.   

 

PS: Nádej, že v ďalšom desaťročí dosiahnem improvement, vkladám do bodu s cudzími jazykmi a mojím prízvukom a do bodu, že sa naučím lyrics mojich obľubených songov.

 

PS2: Pri písaní tohto článku som skonzumovala jednu lyžicku Manuka medu, tak dúfam že text nie je príliš sladký, ale tak akurát zdravý:)

 

PS3: Foto vznikla pred týždňom v Budapesťi v Rudas Thermal Bath, vrelo odporúčame aj romantikom.

 

Vaša medová 30-tnička Veronika


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2021 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu