Čo neznáša moja mamina?

Pridané: 10.05.2017
|
Prečítate za 2 min.

Zaslúži si moju pozornosť nielen na Deň matiek.

Každý máme tu svoju maminu inú. Pochopiteľne. Jedna je vyššia, druhá plnšia, tretia v spoločnosti tichšia, ďalšia sekera, iný prízvuk, iný naturel...

No z mojich skúsenosti si dovolím tvrdiť, že väčšina z vás aspoň jeden z nasledujúcich bodov dokáže pripísať k správaniu svojej maminy.

(O môj bože, z toho mi vyplýva, že je vysoký predpoklad, že aj ja raz... Nechcem to ani dokončiť:)) Takže:  

  1. Keď odchádzam z obývačky, pýta sa ma “Kam ideš?” Keď sme bývali v dvojizbovom byte, táto veta mi vedela zdvihnúť tlak. Veď predsa toľko tých možností nie je, nie:) ?!
  2. “Prezvoň, že si prišla v poriadku..” Chápem, že keď sme cestovali na Zéland, tak to bolo adekvátne, ale keď sa presúvame autom z mesta A do mesta B - obe ležiace na Slovensku, tak jej potreba mať nás pod kontrolou je už prehnaná.
  3. “Čo ti nabalím so sebou?” Aj keď poviem 5krát NIČ, tak predsalen nejaký obedár pri vybalovaní nájdem.
  4. Keď pokrčím nedajbože oblejem čerstvo vyžehlený obrus, ktorý vyšívala starká, tak sa nevyhnem ráznej poznámke, že si neviem vážiť prácu iných (čo nie je pravda, starkine obrusy a dečky sú naozaj jedno veľké umenie, no jednoducho som manták).
  5. Keď si ocino vykladal nohy na konferenčný stolík (29 rokov bol bohužiaľ sklenený, minulý rok už kúpili drevený), tak sme vedeli čo nasledovalo – okena :) Ja som jej vôňu mala rada, ale doteraz nerozumiem aká pozornosť sa tomu sklenému stolíku toľké roky venovala.

Den matiek s Manuka medom

Je kopec vecí, ktoré z môjho pohľadu dcéry nie sú ideálne, ale jej to tolerovať vždy budem. Nadovšetko ju ľúbim. A nielen pre to, že mi dáva na benzín a pred ocinom tají, koľko stála kabelka, ktorú mi kúpila. Viem, že by za mňa aj dýchala, keby to bolo potrebné. Že radšej povie, že jej je dobre (aj keď viem že nie je), aby som sa o ňu nebála. Že sa snaží pochopiť naše konanie, hoci ona by to urobila úplne inak. Že sme jej radosť.

 

Mamička, aj ty naša. A preto aj po tisíci krát ti ukážem funkciu ako orezať obrázok v Powerpointe a budem vždy prezvánať, keď bude treba.

 

Neviem aká budem mama, no bodajby som aspoň spolovice dala deťom toľko lásky, koľko ty nám.

 

Krásny (nielen) Deň matiek!

 

PS: A aby som ocinovi nekrivdila, aj on mi dáva na benzín a dokonca aj jeho gastrolístky:) Je super!

PS2: Moju maminu vždy najviac poteší Manuka med MGO100+ s materskou kašičkou. Možno je čas potešiť aj tú tvoju :)


Späť na zoznam článkov
Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2021 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu