Čo má spoločné Djokovič a naša Manuka family?

Pridané: 13.06.2016
|
Prečítate za 1 min.

V skratke, odporúčam: ŠPORT - MANUKA MED - ÚSMEV. Poradie je možné zameniť :)

Djokovic vs Manuka family

1. Tak ako sympoš Novak, tak aj my hráme tenis. 

On vyhral Roland Garros v Paríži, slušne si zarobil. My hráme rodinnný turnaj v Petržalke a slušne si zaplatíme za kurty:) Naši ocinovia sú veľkí športovci. Klasika – začínali futbalom a časom pridali asi všetky možné športy. Vek ich nezastaví a každý vyhratý set/strelený gól/odbehnutý kilometer v dobrom tempe si užívajú ako keby práve dostali vstupenku na Olympiádu. Nejaký ten poškodený meniskus, plastika predného krížneho väzu, tenisový lakeť, operáciu mozgu ich predsa nezastaví. Obdivuhodné. Maminy sa týchto športových akcií zúčastňujú pasívnejšie, no z pohľadu diváka vedia dať naozaj „cenné rady“:) 


2.  Vrcholový športovec Novak začína deň s dvoma lyžicami Manuka medom.  My tiež.

V jeho knihe „Naservírujte si víťazstvo“ prezrádza stravu, ktorá ho vyliečila. Z hráča, ktorý trpel bolesťami, sa stal najlepší tenista sveta.  Niekedy si dá Manuka med aj počas zápasu.

Ja osobne si dávam jednu lyžičku ráno (MGO 250+), Maroškova mamina má obľúbenú kombináciu Manuka med s materskou kašičkou a naši športovci všetko, čo im manželky dajú pod nos. Je pravda, že väčšinou máme energie na rozdávanie:) Lieky máme v prírode, to počúvam už dlho a sama tomu verím.


3.  Úsmev. Najkrajšia krivka na tele.

Samozrejme, že mám lajknutú Facebook stránku Novaka a jeho príspevky (keď sa k nim raz za čas dostanem) ma potešia. Ak by mali naši rodičia facebook stránku, pravdepodobne by tam mali tiež usmiate fotky. Už sme ich naučili robiť selfie, bol to zážitok... A mojím najsilnejším svalom na tele je práve ten lícny. Trénujem ho denne. Radšej budem tá, ktorá sa usmeje, ako tá, ktorá neopätuje úsmev :-) Vyskúšaj to aj ty a dostaneš viac, než si myslíš.

 

A ak máš pocit, že niektoré dni ani nežiješ, nahmataj si pulz. A pridáš sa k nám, manuka aktívnym :)

 

Pekný deň praje Veronika


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Mapa stránky

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2020 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu