ČLÁNKY

1 2 >>
Čo neznáša moja mamina?

Zaslúži si moju pozornosť nielen na Deň matiek.

viac
Ako viete, čo kupujete?

Kto by dobrovoľne chcel konzumovať falošný med? Poznajte pravdu o svojom mede.   Aj my sme videli v obchodoch lacnejší Manuka med... V Anglicku ho dokonca predáva jedna veľká obchodná sieť dobre známa aj u nás. Za smiešne nízku sumu. No tie označenia na mede nám len potvrdzujú, že, bohužiaľ, aj Manuka med patrí k falšovaným potravinám, pretože ide o prírodný produkt s...

viac
Prečo med na rany?

Príroda vie ako na to aj pri poraneniach kože.  Volala nám jedna pani, že rana, ktorú má po operácii sa jej nie a nie zahojiť a že lekár ju tým pádom nemôže pustiť na liečenie do kúpeľov. Sestrička (že wow!) jej odporučila náš Manuka med. Kúpila si MGO550 + a onedlho prišla takáto recenzia:“... je to ZÁZRAK, ktorý som si aplikovala do otvorenej operačnej...

viac
Ako som sa vyzdravela za 2 dni

Opäť som to podchytila na začiatku a nezostala som „týždeň na lôžku“.

viac
4 dôvody pre prírodnú kozmetiku

My už vieme svoje. Aj vy by ste mali :-)

viac
Čo má spoločné Djokovič a naša Manuka family?

V skratke, odporúčam: ŠPORT - MANUKA MED - ÚSMEV. Poradie je možné zameniť :)

viac
Business Awards

Manuka Health dostalo ocenenia v podobe titulu finalistu v roku 2015 v rámci ocenení „New Zealand International Business Awards (NZIBA)“. 

viac
Služobne na Zélande

Naša prvá cesta na Zéland stála za to. Manuka Health nás prekvapila. Už dlhšie sme uvažovali o ceste na Nový Zéland. Chceli sme naživo vidieť strom Manuka a osobne navštíviť Manuka Health, spoločnosť, ktorej produkty distribujeme na Slovensku. Podarilo sa.  

viac
Cesta za Manukou

Krajina, do ktorej sa nedá nezaľúbiť. Naše cestovateľské okienko.   O našej pracovnej ceste sme Vám už článok ponúkli, teraz prinášame dojmy nás ako cestovateľov   Vzdušnou čiarou cez 17 000 km, no s našimi 4 prestupmi v Ríme, Dillí, Taipei a Sydney aj o čosi viac, no stálo to za to. 12 hodinový časový posun, vačky pod očami, 4 kufre a dva ostrovy Nového Zélandu čakali na nás.

viac
1 2 >>
Kontakt Info Predajne


0907 210 280


pondelok - piatok 

8:00 - 17:00


Alebo použite

Kontaktný formulár

Kontakt

Ako nakupovať

Doprava a platba

Vernostný program

Obchodné podmienky

 

Zoznam predajní

 

 

Distribúcia:

Manuka Health môže

vyčarovať úsmev

aj vašim zákazníkom

Copyright 2012 - 2017 © Certifikovaný Manuka MGO™ med z Nového Zélandu